Movies
Ratings
188
WhiplashRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Deliver Us from EvilRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 2.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.5