Movies
Ratings
70
Blood DiamondRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0