Titles you rated
MagnoliaRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0