Titles you rated
La Vie en RoseRated ★ 4.0
True GritRated ★ 4.0
GyeongjuRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
LincolnRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 3.5
MudRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.5
Another YearRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0