Movies
Ratings
1140
A Single RiderRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
Road to PerditionRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
FocusRated ★ 4.0
The MagicianRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Le ChefRated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
CellRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5