Series
Ratings
199
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Rules of LoveRated ★ 5.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 4.0- Hanjibung SegajokRated ★ 4.0
- Foolish PrincesRated ★ 4.5
- Walking to HeavenRated ★ 4.0
- Bad HousewifeRated ★ 5.0
- DreamRated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 4.5- Marrying A MillionaireRated ★ 4.5
- FeelingsRated ★ 3.5
Swallow the SunRated ★ 4.5- TerroirRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.5
A Man's StoryRated ★ 5.0