Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.0
Wrath of ManRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 0.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 2.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5