Series
Ratings
35
Slam DunkRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 1.5
DexterRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5