Movies
Ratings
663
BrokenRated ★ 3.5
The Sound of a FlowerRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 3.5
Memories of the SwordRated ★ 3.5
Collective InventionRated ★ 3.0
Love ClinicRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0