Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Bad BatchRated ★ 2.5
Golden SlumberRated ★ 3.0
IntentionRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
AnonRated ★ 3.0
BaywatchRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Seven Years of NightRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 3.0