Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
American SniperRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 0.5