Series
Ratings
12
Abnormal SummitRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.0