Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 2.0