Movies
Ratings
107
Tone-Deaf ClinicRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
MulanRated ★ 1.0
PonyoRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 1.0
UpRated ★ 5.0