Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
LavaRated ★ 2.5
The GiftRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0