Titles you rated
TransformersRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0