Titles you rated
April StoryRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 5.0
GamerRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Pom PokoRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0