Titles you rated
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 1.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0