Titles you rated
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 Very Happy AlexanderRated ★ 4.5 Very Happy AlexanderRated ★ 4.5
 Mickey 17Rated ★ 2.5 Mickey 17Rated ★ 2.5
 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
 WickedRated ★ 4.0 WickedRated ★ 4.0
 The Wild RobotRated ★ 4.5 The Wild RobotRated ★ 4.5
 Handsome GuysRated ★ 4.0 Handsome GuysRated ★ 4.0
 Emergency DeclarationRated ★ 3.5 Emergency DeclarationRated ★ 3.5
 Dune: Part TwoRated ★ 5.0 Dune: Part TwoRated ★ 5.0
 Past LivesRated ★ 3.5 Past LivesRated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 5.0 ExhumaRated ★ 5.0
 Citizen of a KindRated ★ 3.5 Citizen of a KindRated ★ 3.5
 Badland HuntersRated ★ 3.0 Badland HuntersRated ★ 3.0
 Christmas with the KranksRated ★ 4.0 Christmas with the KranksRated ★ 4.0
 PlaneRated ★ 3.5 PlaneRated ★ 3.5
 The Boy and the HeronRated ★ 2.0 The Boy and the HeronRated ★ 2.0
 Concrete UtopiaRated ★ 5.0 Concrete UtopiaRated ★ 5.0
 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
 A Man Called OttoRated ★ 5.0 A Man Called OttoRated ★ 5.0
 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5