Titles you rated
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5- OuroborosRated ★ 3.5
HwajungRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0