Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0