Series
Ratings
91
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5
TempestRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0