Movies
Ratings
276
RudderlessRated ★ 4.0
Welcome to the SticksRated ★ 4.5
One for All, All for OneRated ★ 4.0
The Salt of the EarthRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
Song OneRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
The UnfairRated ★ 4.0
TrashRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5