Movies
Ratings
547
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5- HeroRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
LightyearRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5