Movies
Ratings
580
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
OldRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5