Titles you rated
TwilightRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.0
Anger ManagementRated ★ 4.0
Touchy FeelyRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 3.0
HugoRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0