Movies
Ratings
757
The Death of StalinRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
Charlie CountrymanRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0