Movies
Ratings
119
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 4.5
ShameRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0