Movies
Ratings
642
The OutlawsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 2.0
Hear MeRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0