Movies
Ratings
700
HitmanRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Granny's Got TalentRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
BlitzRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0