Titles you rated
PoetryRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Mother!Rated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
AntipornoRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Searching EvaRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
What Did Jack DoRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
FukuokaRated ★ 3.5