Titles you rated
Kick-AssRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Batman ForeverRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0