Movies
Ratings
616
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
ChangelingRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 1.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5