Titles you rated
A MillionRated ★ 1.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0