Movies
Ratings
27- Romeo and JulietRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 1.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
SecretRated ★ 1.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.0- Take OffRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 2.0
Born To SingRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0