Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
The DealRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0