Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 5.0
A Time Called YouRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 1.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Where Is My HomeRated ★ 5.0
Joy of ConversationRated ★ 5.0
We Got DivorcedRated ★ 3.0
Romantic Call CentreRated ★ 2.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
2 Days and 1 NightRated ★ 2.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0