Movies
Ratings
636
Semantic Error: The MovieRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
A Job Who Is near UsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5