Series
Ratings
172
Go Go Squid!Rated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 5.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.5
Angel's RevengeRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5- Star in My HeartRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Dr. ChampRated ★ 4.5
Happy HomeRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
All About EveRated ★ 5.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Make a Woman CryRated ★ 3.5