Movies
Ratings
1019
Don't Look UpRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 3.0
The Constant GardenerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5
Fantastic FungiRated ★ 2.5
Red NoticeRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.5