Series
Ratings
122
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5