Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 0.5
Initiation LoveRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
PreciousRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0- BulliesRated ★ 3.0
The VillagersRated ★ 1.5
NaokoRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.0
The Island of CatsRated ★ 3.0