Titles you rated
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
My DearestRated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
Boku no NechanRated ★ 5.0
Isn't It a Bad Guy?Rated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0- Muchaburi!: Watashi ga Shachou ni NarunanteRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
Eroi Kareshi ga Watashi wo MadowasuRated ★ 0.5
UnnaturalRated ★ 4.0- Survival WeddingRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
My High School BusinessRated ★ 0.5
ClariceRated ★ 3.0