Titles you rated
HarbinRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0