Titles you rated
Why Women KillRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
12 Signs of LoveRated ★ 2.0- The Taste of CurryRated ★ 2.5
Mr. GoodbyeRated ★ 3.0
Queen of AhyunRated ★ 2.0
Only YouRated ★ 2.0
Still, Marry MeRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 2.0
La Dolce VitaRated ★ 2.5- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 2.5
Likeable or NotRated ★ 2.0
Goddess of MarriageRated ★ 2.0
Star's LoverRated ★ 2.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 1.5
Air CityRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 2.5- Coffee HouseRated ★ 2.5
TemptationRated ★ 2.0