Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 1.5
Be with YouRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.0
The NunRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5