Titles you rated
SharknadoRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Clerks IIRated ★ 2.0
DogmaRated ★ 4.0
ClerksRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The NunRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0