Titles you rated
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
CherryRated ★ 3.0
Me TimeRated ★ 2.5
Day ShiftRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
CarterRated ★ 3.5