Movies
Ratings
277
SecretRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0