Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
Miracle ApplesRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Saints and Soldiers: Airborne CreedRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0